Предыдущая публикация
Αλλοι δεν ειναι δίπλα σας επειδή εχουν φυγει μακριά,αλλοι θελουν αλλα δεν μπορούν,για καθε διαφορετικό λόγο. Ας ευχηθούμε να ειναι και αυτοί καλα εκει που ειναι. Στο νέο έτος ευχομαι ΥΓΕΙΑ πάνω απο ολα,οτι σας στέρησε ο παλιός ο χρονος να σας το προσφέρει απλόχερα ο καινούριος. Οσες λύπες πήρατε διπλες να ειναι οι χαρές σας στο 2018. #αγαπηπαντου !!! ✨
Присоединяйтесь к ОК, чтобы посмотреть больше фото, видео и найти новых друзей.
Нет комментариев